Publicaţia noastră a intrat în posesia unor imagini revoltătoare în care directorul executiv al Direcției Județene de Sport și Tineret (DJST) Constanța, Emil Ionescu, este surprins în timp ce dezlipește un sticker publicitar de pe parchetul Sălii Sporturilor.
Incidentul înregistrat pe camerele de supraveghere a avut loc în februarie 2023, când Sala Sporturilor din Constanța a găzduit, în premieră, turneul final al Cupei Romaniei la baschet (Final 8), la care a participat și echipa Clubului Sportiv Municipal Constanța (CSM).
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul