Am fost în Herăstrău, la Stadio Park, dar mai întâi salutare și bun venit la Mănânc pentru tine, primul articol din anul 2024 despre bucatele pe care le mai servesc restaurantele, alea clasice, din București.
Și m-am gândit eu așa că la început de an să fac două lucruri: 1 la mână: să dezactivez toate aplicațiile de livrări la domiciliu, și 2 la mână: să vizitez măcar o dată pe lună câte un restaurant old school de prin București, așa, de control, să văd pe unde mai stăm la capitolul gust și calitate la nivel de mase, că parcă prea au mers pe burtă în ultima perioadă.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul