Rednic se plânge de lipsa transferurilor, de faptul că acestea întârzie să se concretizeze. „Am nevoie de jucători. Problema la noi e că vorbim, discutăm, facem liste, ne dăm ok-ul și nu se înaintează”, a spus antrenorul. Întrebat care sunt motivele pentru care nu se înaintează în demersurile de aducere a jucătorilor, Mircea Rednic a spus: „Nu știu… aici nu eu… (n.r. – trebuie să răspund)”, ci conducerea clubului, care nu dispune însă de un buget pe măsură.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul