Fostul șef al SRI, Eduard Hellvig, a făcut pe X o analiză a anului 2024 pe care îl consideră “dragonul tuturor anilor”. „Pericolul cel mare este ca dragonul, ocupat cu treburi cu adevărat importante, să nu dea o dată din coadă necontrolat și să ne arunce pe vreun tărâm unde nici cu gândul nu gândim, unde nu este nici apă vie, nici apă moartă”, scrie Hellvig.
„Anul 2024 va fi cu siguranță “dragonul tuturor anilor”, cu multe capete care scuipă foc și multe brațe care rotesc săbii în toate direcțiile.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul