Stiri Ziare Locale Real Sociedad - PSG 1-2. Parizienii s-au calificat fără emoții în sferturile de finală UCL

Partida Real Sociedad - PSG, din manșa secundă a ”optimilor” de finală din UEFA Champions League, s-a încheiat cu victoria parizienilor, scor 2-1 (4-1 la general).

Real Sociedad - PSG 1-2

Min. 90+3: Fluier final. Real Sociedad - PSG 1-2. Parizienii s-au calificat în sferturile de finală UEFA Champions League.

Min. 89: GOOOL Real Sociedad! Merino a redus din diferență.

Min. 76: Ocazie Real Sociedad! Zubimendi s-a aflat în poziție ideală, dar a trimis peste poartă.

Min. 56: GOOOL PSG! Kylian Mbappe a reușit ”dubla”, iar parzienii conduc cu 4-0 la general.…