Rapid a câștigat derby-ul cu CSM București din „Liga Florilor”. Prima înfrângere pentru „tigroaice” după mai bine de doi ani!
Campioana CSM Bucureşti a suferit prima înfrângere a stagiunii, miercuri seara, în deplasare, în faţa vicecampioanei Rapid Bucureşti, scor 30-28 (13-16), în meci contând pentru etapa a XVI-a a Ligii Naţionale de handbal feminin. Pentru Neagu și compania este prima înfrângere în campionat după 2 ani și 3 luni! Rapid a câștigat, în premieră, un meci cu CSM București. Până la jocul din această seară, Rapidul bifase 14 înfrângeri și un egal!…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul