„PSD și-a asumat majorarea pensiilor și s-a ținut de cuvânt. Scopul principal al noii legi a pensiilor este de a elimina inechitățile dintre pensionarii care au muncit și au contribuit la fel, dar care au pensii diferite.
Dreptate, echitate și siguranță pentru toți cetățenii noștri – acestea sunt principiile care ne ghidează și care vor defini sistemul nostru de pensii în anii ce vor veni. PSD este singurul partid care a reușit să majoreze pensiile de două ori în același an.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul