Primarul din România care poate trăi trei zile cu 46 de lei. Primarul Sectorului 3, din București, Robert Negoiță susține că el poate trăi cu 46 de lei timp de trei zile. Edilul a declarat în direct la emisiunea Decisiv de la Antena3 ce mâncare își ia din acești bani.
„Vă spun exact ce am cumpărat de 46 de lei: două pâini, două sticle de lapte și două caserole, una cu humus și una cu fasole bătută. Probabil că mai completez cu alte mici chestii, precum un măr sau alte produse de genul“, a spus Robert Negoiță.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul