Primăria Sectorului 5 îi anunță pe bucureșteni că directorii din cadrul instituției își mută birourile pe teren. Aceștia vor merge pe teren zilnic pentru a vorbi cu cetățenii și pentru a identifica eventualele probleme din sector.
Directorii din cadrul Primăriei Sectorului 5 își mută birourile pe teren începând de marți, 6 februarie. Aceștia vor merge în fiecare zi, de la ora 15:00, în 15 zone din sector, se arată pe pagina de Facebook a instituției.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul