Deși nu a avut parte de furia efectivă a primăriței Lasconi care declara că-i este silă să vorbească despre el, prefectul de Argeș se confruntă cu problema Bulevardului ”Pardon” ori de câte ori îi calcă pantofii pe străzile din Câmpulung. Ultima dată i s-a întâmplat asta în zi de duminică, când unii pensionari de-abia ieșiți de la slujbă și veniți la întâlnirea liberală cu șeful Casei de Pensii l-au luat la rost pentru blocarea celebrului bulevard. Că a fost vorba de prima blocare a lucrărilor, de a doua sau de a treia, cea din prezent, nu mai contează, sunt câmpulungeni care au rămas cu impresia că Radu Perianu e omul negru pentru municipiul muscelean. Și se vede treaba că nu ține nici precizarea că lucrările au putut fi reluate anul trecut și finalizate în două luni, ideea e că cineva se tot opune.(ELECTRO-CUTARE)…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul