În doar 24 de ore un tânăr din Constanța, se pare sub influența drogurilor, a ajuns să aibă de-a face de două ori cu polițiștii care, în final, l-au internat cu forța la Secția de Psihiatrie de la Palazu Mare.
Prima ispravă a făcut-o duminică 7 ianuarie a.c, la ieșire din localitatea Techirghiol, acolo unde s-a răsturnat cu mașina și a distrus un gard, după care a oferit un adevărat recital de fraze fără șir martorilor uimiți. Din fericire, nu au existat victime.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul