Poliţiştii arădeni au intervenit, marţi, la sediul Direcţiei judeţene de Sănătate Publică (DSP), unde doi directori s-au certat din cauza unor documente şi apoi s-au îmbrâncit, iar ulterior angajaţii au oprit lucrul, ei acuzând că tensiunea din instituţie durează de luni de zile.
Acesta este doar unul dintre incidentele în care este implicat directorul economic al DSP Arad, Gheorghe Iulian Penzeş, care anul trecut a adus la birou un aparat cu electroşocuri şi un spray cu piper, în urma unor certuri cu mai mulţi colegi.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul