Dacă nu vreți să intrați în noul an cu lucruri nefolositoare, mai aveți încă timp la dispoziție să vă debarasați de ele.
Săptămâna aceasta, containerele speciale pentru colectarea deșeurilor voluminoase ale Polaris M Holding sunt amplasate în următoarele zone: Școala Nr. 36 și aleea Umanității- campus Henri Coandă.
În afara acestor bene amplasate temporar în toate cartierele orașului, constănțenii pot duce permanent deșeurile voluminoase la centrul de colectare situat pe bulevardul Aurel Vlaicu, nr.290 A.
Constănțeni sunt rugați să contribuie la păstrarea curățeniei în spațiile publice și să predea deșeurile voluminoase în punctele special amenajate.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul