Până la urmă, cuplul Ilie Poenaru – Marin Dună nu mai prinde meciul cu UTA, de peste trei săptămâni. Cei doi, dar și Gabi Vasiliu (antrenorul cu portarii, și el trecut pe la „Bătrâna Doamnă”) și „secundul” Paul Ceaușu au primit decizia conducerii celor de FC Voluntari în urma eșecului usturător suferit luni seară în Gruia, scor 1-4 împotriva celor de la CFR Cluj.
Marin Dună a oferit, în exclusivitate pentru ProSport, prima lui reacție după ce a fost demis de cârma grupării ilfovene. „Știi cum e la noi în România cu motivele, sigur, au fost rezultate mai puțin bune în ultima perioadă, luând în calcul și cele două etape dinaintea pauzei. Așa a fost să fie, depindem de detalii noi antrenorii, de o ratare, de o greșeală. N-avem ce să facem, mergem înainte.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul