Școlile de șoferi din Pitești nu vor mai avea voie să pregătească candidații pentru examenul practic între anumite intervale orare, potrivit unui proiect de hotărâre adoptat astăzi în Consiliul Local. După numeroasele sesizări transmise de cetățeni, primarul Cristian Gentea a decis să inițieze un proiect prin care, în intervalul orar 07:30 – 09:00 și 15:30-17:00, de luni până vineri, instructorii vor avea interzis să pregătească cursanții pe arterele principale din Pitești.
CITEȘTE ȘI: EXCLUSIV! CÂND VA AVEA LOC SIMFONIA LALELEOR ÎN ACEST AN?…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul