Pentru ediţia din 2024 a Memorialului Radu Gog va reveni şi tradiţionala licitaţie de tricouri. Din diverse motive, aceasta a lipsit de la ediţia de anul trecut, fiind organizată ulterior, însă, organizatorii au făcut eforturi pentru a o putea organiza la ediţia următoare.
La fel ca şi în anii trecuţi, cei la ACS Cavalerii pregătesc numeroase tricouri care vor fi scoase la licitaţie în scop caritabil. Până în acest moment, organizatorii au pregătite nu mai puţin de 20 de tricouri din sporturi diverse, tricouri care urmează să fie scoase la licitaţie pe pagina de facebook a Memorialului Radu Gog.Primele două au fost scoase deja la licitaţie.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul