• tinerii au pătruns în mai multe societăți din municipiu și au sustras băuturi, bunuri electronice, produse alimentare și industriale • prin forțarea sistemului de închidere al unor automate de cafea, cei doi tineri au sustras părți componente ale acestora, caseta cu bancnote și bani • tinerii au fost reținuți de polițiști și vor fi prezentați Parchetului de pe lângă Judecătoria Brăila cu propunere legală
Doi tineri, acuzați de comiterea unor infracțiuni de furt, au fost preluați de polițiști. Ei au furat bunuri din societăți comerciale, dar și caseta cu bancnote și bani din automate de cafea.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul