Din verificările preliminare, efectuate de polițiștii din cadrul Biroului Rutier Pitești s-a stabilit că, un tânăr în vârstă de 22 de ani, din Pitești, care conducea o mașină, pe strada Armand Călinescu, în împrejurări ce vor fi stabilite în urma cercetărilor, a intrat în coliziune cu un autoturism, condus, în aceeași direcție, de un tânăr în vârstă de 20 de ani, din Călinești.
În urma impactului, a fost avariată și o a treia mașină, parcată pe partea stângă a sensului de mers. Din accident a rezultat vătămarea corporală a tânărului în vârstă de 20 de ani și a altor trei tineri, pasageri în mașina condusă de acesta, respectiv două fete în vârstă de 15 și 20 de ani și un tânăr în vârstă de 20 de ani.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul