Patinoarul ecologic amenajat de Primăria Pitești, prin Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului, va rămâne deschis până la 1 martie 2024, după cum ne informează municipalitatea.
Citește și: Elevii au revenit la școală, în plin val de gripă
Patinoarul are o suprafață de peste 700 mp și beneficiază de o garanție de 12 ani, putând fi folosit pe tot parcursul anului. În luna martie – după cum v-am informat – acesta va fi împărțit în două patinoare, de 300 mp și respectiv 400 mp, care vor fi instalate în parcurile din Pitești.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul