Dacă v-ați îndoit vreodată că primarul Călin Bibarț, zis și DrujBibi, este un demn urmaș al tătucului Falcă, avem încă o dovadă. Cea a lucrărilor publice, la prețuri umflate, care ne aduc aminte de celebrele bănci de pe Mețianu, achiziționate de actualul europarlamentar la „doar“ 8000 de euro bucata, pe vremea când era primar. Putem spune, fără să exagerăm, că elevul și-a întrecut profesorul, iar DrujBibi ne uimește cu abilitatea de a prezenta în mod pozitiv lucrări la prețuri astronomice. Culmea, e și aplaudat pentru asta, semn că arădenii sunt mulțumiți când cineva le umblă la buzunar.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul