Ceea ce părea un apel destul de obişnuit în ultima vreme la 112 s-a dovedit a fi mult mai grav. Un tânăr de 24 de ani, din Săcele, a sunat în dimineaţa zilei de miercuri, 7 februarie, în jurul orei 8,50 la numărul unic şi a anunţat că şi-a agresat ambii părinţi.
„Faţă de sesizarea primită, la adresa indicată s-a deplasat, de îndată, un prim echipaj de poliţie, care a constatat că aspectele de violenţă sesizate se confirmă, au identificat şi imobilizat persoana bănuită şi au stabilit, de asemenea, că cele două victime nu prezintă semne vitale”, a anunţat agent şef principal Daniel Zontea, purtătorul de cuvânt al Poliţiei Judeţene Braşov.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul