Old Boys UTA nu a mai putut repeta performanța din urmă cu două săptămâni de la Memorialul Legendelor de la Oradea și a ieșit pe locul 2 la competiția desfășurată ieri, la baza DeSavoia din Arad. Campioana e Old School, echipa gazdelor Cristian Lăzău, Cristian Barna și Alin Gligor, iar podiumul a fost completat de Old Boys Bihor. Pe locul 4 a venit Old Boys Pecica.
În special vechile glorii utiste au oferit spectacol prin cum s-au comportat pe teren și pe marginea lui. Glumele și buna dispoziția nu puteau lipsi din repertoriul unor fotbaliști precum Nicolae Mitu, Marius Plisca, Adi Negrău sau Dorel Toderaș, în timp ce un Cristi Panin, Alin Zaha sau Dorel Mutică au încercat să echilibreze balanța prin sobrietate. Mixul a fost potrivit pentru privitori, cum și în tabăra celorlalte echipe au fost jucători care au ridicat nivelul întrecerii și au întreținut buna dispoziție.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul