O femeie de 64 de ani a fost descoperită decedată în această dimineață în râul Dâmbovița, iar corpul a fost recuperat de pompierii militari.
Totul s-a întâmplat în dreptul unui stăvilar, în jurul orei 10,50. Pompierii nu au avut o misiune de salvare ci una de recuperare pentru că, cel mai probabil, decesul femeii a avut loc cu ceva timp în urmă.
Militarii au scos cadavrul din apă și l-au predat angajaților de la Medicină Legală care vor stabili de ce a decedat femeia, dacă este vorba de o sinucidere, un accident sau de rezultatul unui act violent.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul