Astfel, Primăria Buteni, prin Centrul de Informare și Promovare Turistică, a lansat proiectul „Buteniul, poate fi și casa ta!“
„Prin acest proiect dorim să venim în ajutorul românilor de pretutindeni care își caută o casă la țară, dar totodată și locuitorilor din Buteni – cu satele aparținătoare Cuied, Paulian și Berindia, care doresc să vândă, noi facilităndu-le acest lucru prin promovarea pe rețelele de socializare, în special pe grupurile specifice“, a precizat Mircea Braiți, primarul comunei Buteni.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul