Luni, 22 ianuarie, o patrulă de ordine publică din cadrul Direcției Generale Poliția Locală Arad a identificat și predat Poliției Municipiului Arad, în vederea continuării cercetărilor și aplicării măsurilor legale care se impun, un bărbat care a procedat la însușirea unui bun dintr-un supermarket.
Astfel, în jurul orei 09:50, pe Calea Aurel Vlaicu, polițiștii locali care supravegheau zona, au sesizat o persoană care ieșea în fugă dintr-un magazin, având o cutie asupra sa în care se afla un polizor unghiular, urmat de agentul de pază, care încerca fără succes să-l ajungă.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul