Mircea Rednic aprecia vremea bună de la finalul săptămânii trecute, când a condus primele antrenamente ale anului la UTA, dar lucrurile s-au schimbat brusc de două zile. La Arad a nins, temperaturile sunt negative sau cu puțin peste zero grade Celsius, iar jucătorii trebuie să îndure totul cel puțin trei-patru ore pe zi. De luni, „roș-albii” au intrat într-un cantonament pe plan local, iar cele două ședințe de pregătire zilnice se desfășoară pe arena ICRTI. Sunt și excepții, cum ar fi cea din această dimineață, când Iacob și colegii săi au rămas să lucreze în sala de forță de la arena „Francisc Neuman”.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul