Cel mai nou sezon al transforming show-ului Te cunosc de undeva!, ce va avea premiera sâmbătă, 12 septembrie, de la 20:00, pe Antena 1 vine cu o mulţime de surprize pentru telespectatori, dar şi pentru concurenţi. Începând din acest sezon, aceştia vor performa acompaniaţi de band-ul The Colours, în regim live.
“Ne bucurăm foarte tare că avem ocazia să facem asta în acest an cu The Colours. Este prima oară, în toate ţările în care este produs, când formatul ăsta se face cu band 100% live. E o muncă absolut grea, dar foarte frumoasă, lucrăm cu artişti minunaţi şi avem un schimb de experienţă şi de energie fantastic. Pentru că până la urmă Te cunosc de undeva! nu e doar muzică, e un show care aduce laolaltă muzică, distracţie şi prieteni, înainte de orice!”, a declarat Laurenţiu Niculescu, producătorul muzical al transforming show-ului şi liderul trupei The Colours.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul