„Termoenergetica” este un cuvânt mai prezent ăn viețile noastre decât ne-am dori, mai ales că vine aproape zilnic însoțit de blestemata vorbă „avarii”. Deci, din nou despre compania de termoficare din București, de data aceasta cu teoretice vești bune.
Primarul general al Capitalei, Nicușor Dan, anunță pe pagina sa de Facebook că în toate cele 6 sectoare ale orașului sunt deschise, în prezent, șantiere Termoenergetica. Mai exact, 9 la număr, spune el:
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul