Dan Capatos recunoaște că nu a mai vorbit cu Mădălin Ionescu de când au ajuns la scandal, de la audiență. „Ne luptam pentru audiență ca nebunii. A fost un scandal”, a recunoscut prezentatorul de la Antena Stars.
„Nu știu dacă vi s-a întâmplat, mie mi se întâmplă anual, ca lucruri din trecut să fie readuse în atenția presei, de genul: «Ce a pățit Dan Capatos». Și se întâmplă câte o chestie de acum 10 ani. «Scandalul uitat…» Asta a fost printre ultimele acum. «Scandalul uitat dintre Mădălin Ionescu și Dan Capatos».…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul