“Oamenii sunt obosiți de promisiuni și planuri, de discursuri despre transformare și modernizare. Se tot fac de 30 de ani. Am vrut să am o discuție transparentă și sinceră cu direcțiile regionale din țară. Fără să ne amăgim singuri că vom încerca marea cu degetul, iar la sfârșit să plecăm fără să fi înțeles mare lucru despre ce avem de făcut.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul