SC Apă Canal 2000 SA va sista furnizarea apei potabile în municipiul Piteşti, miercuri, 31 ianuarie, între orele 9-12, fiind afectaţi astfel utilizatorii situaţi pe strada Baloteşti şi pe străzile adiacente.
Citește și: Ordonanța de plafonare a adaosurilor comerciale la alimentele de bază va fi prelungită cu 60 de zile
Oprirea furnizării apei este necesară pentru execuţia lucrărilor de racordare a conductei de apă din strada Baloteşti la conducta principală.
Apă Canal își cere scuze faţă de abonaţii afectaţi de această oprire şi le recomandă să-şi asigure rezerva minimă de apă pentru consum şi uz casnic pe perioada respectivei întreruperi.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul