C.O., o femeie de 38 de ani, din Blaj, care a fost înjunghiată în mod brutal de fostul iubit, un notar din Mureș, a postat un mesaj emoționant de mulțumire pentru salvatorii ei, dupa o lună de la evenimentul de coșmar.
”Vă mulțumesc din suflet pentru tot ce ați făcut pentru mine, salvatorii mei. Datorită vouă, Paul și Raul, azi pot umbla și îmi pot strânge copii și familia în brațe. Mă închin în fața voastră!”, a scris C.O. pe Facebook.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul