Institutul de Boli Cardiovasculare din Timișoara a devenit gazda proiectului „Speranța Trăiește în Inimile Copiilor”, inițiat de Rotary Club Timișoara. Această colaborare are ca scop susținerea și dezvoltarea calității serviciilor medicale pentru copiii cu afecțiuni cardiace, prin specializarea medicilor în chirurgia pediatrică în Germania.
În octombrie anul trecut, Rotary Club Timișoara a organizat spectacolul caritabil „Salut, Banatul meu”, care a captat atenția comunității timișorene (rotariene și non-rotariene).…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul