Teatrul de Stat Constanța vă oferă, ca întotdeauna, o varietate de opțiuni în ceea ce privește alegerea dumneavoastră culturală.
Vineri 8 decembrie de la ora 19:00, la Sala Studio din strada Ion Lahovari nr. 2A, publicul constănțean este invitat să râdă în hohote alături de echipa favorită în „Meciul de comedie”, în regia lui Dragoș Muscalu. Un spectacol de improvizație „de fiecare dată altfel” care nu are un scenariu și nu are un deznodământ cunoscut, pentru că spectatorii sunt cei ce dau ideile pe care actorii improvizează. Și tot spectatorii, prin aplauzele lor, decid care dintre cele două echipe ce se înfruntă pe scenă este câștigătoarea „meciului”.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul