UTA Arad a reușit să se impună, scor 2-1, în partida susținută sâmbătă, la prânz, în fața formației Sepsi Sf. Gheorghe. Disputa de pe arena „Francisc Neuman“ a contat pentru etapa 23 din Superliga.
După 4 luni de ”pribegie” în perioada în care s-a schimbat gazonul, UTA revine pe arena Francisc Neuman în etapa 23 la meciul cu Sepsi. 8000 de spetaori au venit să vădă Bătrâna Doamna la revenirea pe noul gazon, care fie vorba între noi, a fost masă de biliard la propriu, și s-a comportat excelent.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul