Articol publicat de ARGESFOCUS.RO - joi, 8 februarie 2024
Având în vedere că a fost desemnat coordonator al campaniei electorale a PSD în municipiul Câmpulung, Ciprian Neculăescu a decis să se retragă din funcția de subprefect al județului Argeș, dorindu-și să se implice mai mult în pregătirea alegerilor într-un an extrem de important pentru Câmpulung și nu numai.
În locul său a fost numit în funcția de subprefect consilierul județean Marius Pîrvu. Marius Pîrvu are o bogată experiență managerială și suntem convinși că va face față cu succes noii provocări.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul