Astăzi, în mijlocul luptei cu o afecțiune medicală gravă, Luciana Gabriela din Târgu-Ocna primește un dar de neuitat de ziua ei de 18 ani. Visul ei de a se alătura echipei jandarmilor băcăuani primește un impuls emoționant din partea celor pe care îi admiră și îi respectă atât de mult.
Într-o perioadă în care fiecare zi aduce noi provocări și incertitudini, sprijinul comunității este vital pentru Luciana. Cu o situație financiară dificilă în familie, tratamentul săptămânal de care are nevoie la Spitalul de Copii “Sfânta Maria” din Iași rămâne un lux inaccesibil. Cu toate acestea, în mijlocul întunericului, o rază de lumină ajunge la ea în ziua sa specială.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul