Era nesigură pe ea de fiecare dată când se privea în oglindă. Pusese 5 kilograme, abdomenul plat dispăruse de câţiva ani, celulita se răspândea, iar ridurile îi trădau vârsta. În jurul său, la muncă şi pe reţelele de socializare, erau doar femei frumoase, tinere, "tunate". Perfecte. De ce n-ar plăti şi ea pentru un implant ori o liposucţie, ca să fie la modă? În fond, se găsesc o mulţime de medici care au şi tarife accesibile...
Împinsă de astfel de convingeri, o orădeancă stabilită în Marea Britanie a plecat vara trecută în Turcia, de unde, însă, s-a întors desfigurată. BIHOREANUL vă povesteşte prin ce traume a trecut în cursa pentru frumuseţe...…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul