După 4 luni, UTA revine acasă pe un gazon nou nouț. Echipa lui Mircea Rednic va simți sub picioare noul covor de iarbă hibrid ceva mai repede, vineri după-amiază, cu ocazia ultimului antrenament de dinaintea confruntării cu Sepsi Sfântu Gheorghe, de sâmbătă, de la ora 14.
Terenul arată excelent, constructorul chiar susține că e cel mai bun din România în acest moment și pentru că este cel mai nou și tocmai de aceea nici nu a insistat ca recepția să se facă înainte de duelul cu trupa covăsneană. În schimb, dinspre instituția de kilometrul zero, există ceva temeri pentru investiția de 12 milioane de lei din bani publici și tocmai de aceea a dat ceva sugestii pentru antrenamentul oficial de pe arena „Francisc Neuman”.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul