• amplasate în urmă cu câțiva ani pentru a-i descuraja pe șoferi să mai parcheze în intersecțiile străzii Mihai Eminescu cu străzile Petru Maior, Mihail Sebastian, respectiv Ana Aslan, jardinierele masive nu și-au dovedit deloc utilitatea • mașinile au fost parcate în continuare, lângă ele, încurcând și mai mult circulația, iar după un timp proprietarii de spații comerciale de pe strada pietonală au început să le mute pentru a putea intra cu mașinile de mărfuri pe strada pietonală • la ora actuală, jardinierele mai mult încurcă decât ajută la ceva...…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul