După Marcel Mercioiu, CSC Dumbrăvița se mai desparte de un fotbalist arădean…în buletin. Ionuț Tănase este născut în județul Argeș, dar e stabilit în județul nostru de ani buni de zile, odată cu transferul la UTA. Mijlocașul central a evoluat timp de trei sezoane pentru UTA în Liga 2, a jucat un meci în același eșalon și pentru CS Mioveni, iar în rest și-a împărțit cariera între divizionarele terțe Gloria Lunca Teuz Cermei, FC U Craiova 1948 (între timp ajunsă în SuperLigă) și Crișul Chișineu Criș.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul