Visul iubitorilor de mișcare în aer liber, dar mai ales al copiilor din Beceni, de a avea un loc unde să poată practica un sport, e tot mai aproape de a deveni realitate: începe construcția unei baze sportive moderne, investiție derulată prin Compania Națională de Investiții.
Anunțul a fost făcut de primarul liberal Adrian Burlacu, potrivit căruia baza sportivă se va construi în curtea liceului.
Potrivit documentației prin care a fost aprobată investiția, toate marcajele de pe viitorul teren multifuncțional vor fi conforme cu cerințele federațiilor sportive.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul