În cursul zilei de ieri, 09 ianuarie a.c., pompierii militari au fost solicitați să intervină în comuna Berzunți, sat Dragomir, în urma unui apel primit pe SNUAU 112, care anunța producerea unui incendiu, la nivelul unor anexe.
De urgență, la locul indicat s-au deplasat trei autospeciale de stingere cu apă și spumă din cadrul Detașamentului de Pompieri Onești.
La sosirea forțelor de intervenție, incendiul se manifesta generalizat, pe o suprafață de aproximativ 130 mp, la nivelul anexelor a doi proprietari. Acesta a fost lichidat în limitele găsite, în cooperare cu S.V.S.U. Berzunți.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul