Anul începe în fotbalul județean arădean cu două competiții de sezon, ce se vor desfășura în sală. Prima dintre ele va avea loc chiar la finalul acestei săptămâni, mai precis duminică, 14 ianuarie, la Șimand, începând cu ora 10.
Șase echipe se duelează la Memorialul Nicoale Ardelean
În sala inaugurată iarna trecută se va desfășura o nouă ediție a Memorialului Nicolae Ardelean. Aceasta este rezervată juniorilor A1, născuți după data de 1 ianuarie 2005 și legitimaţi la cluburile pe care le vor reprezenta. Însă, pot participa maximum doi jucători aflaţi în pregătire, provenind de la alte echipe, cu menţiunea că ei nu vor avea drept de joc decât la o singură echipă.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul