Intervenția pompierilor a început în jurul orei 10:15, la anexa ce pare că adăpostește centrala termică a casei. Pentru misiune au intervenit pompierii militari ai Detașamentului Arad cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD. La sosirea echipajelor de intervenție incendiul se manifesta în interiorul anexei, ce are rol de magazine de leme și la nivelul acoperișului, pe o suprafață de aproximativ 20 de metri pătrați. Incendiul a fost localizat și lichidat prompt de către pompieri, reducând astfel pagubele materiale.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul