Un incendiu violent a izbucnit, astăzi, într-o gospodărie din localitatea Copălău, unde o anexă a luat foc. Bătrânul care locuia acolo a observat flăcările și încercat să le stingă, dar nu a reușit.
Chemați în ajutor, pompierii din cadrul Punctului de Lucru Flămânzi și Detașamentului Botoșani, dar și cei de la Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență Copălău, au ajuns la fața locului cu două autospeciale de stingere. Aceștia au constatat că întreaga construcție era cuprinsă de flăcări și au acționat rapid pentru ca incendiul să nu ajungă la două case și două anexe.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul