• pe 30 ianuarie, polițiștii din cadrul Secției 3 Poliție Rurală Făurei au identificat un bărbat de 31 de ani, din comuna Ulmu, bănuit de săvârșirea infracțiunii de distrugere • acesta este cercetat sub control judiciar
Imobile din comuna Ulmu, distruse prin incendiere de un localnic.
În urma activităților investigative efectuate, la data de 30 ianuarie, polițiștii din cadrul Secției 3 Poliție Rurală Făurei au identificat un bărbat de 31 de ani, din comuna Ulmu, bănuit de săvârșirea infracțiunii de distrugere. “În noaptea de 1 ianuarie a.c., bărbatul ar fi provocat un incendiu la anexele gospodărești ale unui imobil din comuna Ulmu. De asemenea, acesta ar fi distrus geamurile unui alt imobil din aceeași localitate și ar fi distrus prin incendiere ușa de acces în imobilul respectiv”, au precizat polițiștii.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul