Un accident de circulație s-a produs în urmă cu puțin timp în zona Sala Sporturilor din Pitești. Din primele informații, se pare că două mașini s-au izbit violent. La fața locului s-au deplasat mai multe echipaje de poliție și pompieri, iar un echipaj SMURD evaluează două victime de sex masculin. Din fericire, nici una dintre acestea nu a necesitat transportul la spital. S-a intervenit pentru asigurarea măsurilor specifice de prevenire a incendiilor.
CITEȘTE ȘI: IMAGINI EXCLUSIVE CU ARGEȘ MALL! LUCRĂRILE SUNT FOARTE AVANSATE!…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul