Familia a înființat o asociație unde se poate vira procentul de 20% din impozitul pe profit.
Băiatul de 13 ani din Sebeș, operat într-un spital din Barcelona, are în continuare nevoie de ajutor. Operația, realizată și cu ajutorul decisiv al celor care au donat pentru el, a reușit, astfel încât Iannis Budușan a fost acceptat într-un program de recuperare. Este vorba despre un program intensiv de recuperare, derulat la centrul „Deschidem Inimi” din Pitești. Iannis trebuie să participe din două în două săptămâni la program, iar recuperarea sa va fi una de durată. Pentru asta, familia sa are nevoie de ajutor. Pentru ședințele aferente unei perioade de 6 luni, costurile se ridică la 27.000 de lei, iar el are nevoie de minim un an de recuperare, care se va putea prelungi la nevoie.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul