”Soborul Sfântului Prooroc Ioan Botezătorul împreună cu celebrarea Sărbătorilor de Crăciun pe rit vechi îmi oferă plăcutul prilej de a transmite tuturor creștinilor ortodocși din județul Tulcea multă sănătate, spor în toate, liniște sufletească, numai bucurii și împliniri alături de cei dragi.La mulți ani!”
Horia Teodorescu,
Președintele Consiliului Județean Tulcea…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul